Amazon Web Services (AWS) – didžiausias globalus debesų kompiuterijos architektūra pagrįstų infrastruktūros ir platformos paslaugų teikėjas pasaulyje. UAB „Virtuali erdvė“ – pirmasis AWS paslaugų platintojas Lietuvoje. Padedame Lietuvos įmonėms susikurti globalią IT infrastruktūrą, kad pasiektumėte garantuotą sistemų pasiekiamumą ir didžiausią greitį visame pasaulyje.

Amazon Route 53 – DNS

Tai aukščiausio patikimumo ir didžiausio greičio anycast DNS serverių tinklas, aptarnaujamas iš daugiau kaip 50 duomenų centrų visame pasaulyje. Daugiau informacijos ir užsakymo forma pateikiami Tera.lt puslapyje DNS serveriai.

Amazon S3 – Simple Storage Service

Tai neribotos vietos debesų kompiuterijos duomenų saugykla objektiniam failų laikymui. S3 paslauga projektuojama kartu su kitomis AWS paslaugomis, daugiau informacijos susisiekus.

Amazon CloudFront – CDN

Tai pasaulinis turinio pristatymo tinklas (Content Delivery Network – CDN), aptarnaujamas iš daugiau kaip 50 duomenų centrų visame pasaulyje. CDN garantuoja, kad Jūsų turinys būtų visada pasiekiamas ir greitai užsikrautų visame pasaulyje. CloudFront paslauga projektuojama kartu su kitomis AWS paslaugomis, daugiau informacijos susisiekus.

Amazon SES – Simple Email Service

Tai patikimo el. laiškų išsiuntimo iš Jūsų verslo sistemų ir pristatymo paslauga.

AWS paslaugų paketą sudaro daugiau kaip 30 debesų kompiuterijos paslaugų: Amazon EC2 apdorojimo serveriai, Amazon RDS ir DynamoDB duomenų bazės, Amazon EMR didelių duomenų apdorojimo karkasai ir t.t. Kartu jos gali pilnai patenkinti absoliučiai visus Jūsų globalios IT infrastruktūros poreikius. Norėdami sužinoti daugiau apie Amazon serverių debesis, susisiekite.