Informaciniai kioskai infoterminalai

Nuo šiol su Chrome informacinio terminalo programinę įrangą susikursite greičiau, nei pastatysite jam skirtą stovą.

Informaciniai terminalai arba kioskai – tai tik viena programa leidžiantys naudotis vieši kompiuteriai. Jie naudojami turizmo informacijos centruose, viešbučių vestibiuliuose, oro uostuose, parodose ir t.t.

Informaciniai kioskai infoterminalaiChrome operacinė sistema leidžia lengvai paleisti programą viso ekrano režimu ir užrakinti visas kitas funkcijas. Lyginant su alternatyvomis, Chrome variantas yra daug paprastesnis ir keletą kartų pigesnis: nereikia administruoti operacinės sistemos, nereikia specialių programų, nereikia rūpintis fizine jungčių apsauga ir t.t.

Ko reikia – tai tik sukurti Chrome plėtinį. Kadangi dažniausiai infoterminalai rodo interneto svetaines, plėtinio darbas yra tik įrėminti interneto svetainę. Chrome programuotojas tokį plėtinį sukuria per keletą valandų.

Šį mėnesį Google paskelbė „Chrome“ programų kūrimo priemonę (angl. Chrome Kiosk Builder). Per 5 minutes įvedame savo svetainės adresą ir sudedame varneles, ką lankytojas gali joje daryti. Programa sugeneruoja įprastinį Chrome plėtinį, veikiantį viso ekrano režimu. Viskas – susikūrėme informacinio kiosko programą.

Nebereikia jokių Chrome programavimo žinių, todėl tokias programas gali lengvai kurti visi interneto svetainių programuotojai. Kūrimo ir paruošimo kaštų praktiškai nelieka.

Sukurtą programą tereikia įkelti į Chrome internetinę parduotuvę. Ją privačiai, tik mūsų domeno ribose, įkels Google Apps administratorius. Jis tą programą ir priskirs nuotoliniu būdu valdomiems Chromebox ir Chromebase kompiuteriams.

Pasikonsultuokite su savo Google Apps administratoriumi, kokią naudą Chrome informaciniai terminalai duotų Jūsų versle.