Chromebook programos

Geriausia iš Google

Chromebook kompiuteriuose integruotos visos populiariausios Google programos ir paslaugos, tad dirbti galite iš karto. Vos prisijungę, naujame Chromebook kompiuteryje rasite visus savo duomenis: Chrome naršyklės nustatymai automatiškai sinchronizuojami su kitais Jūsų kompiuteriais ir telefonu, dokumentai sinchronizuojami per Google Drive. Net iš Chrome Web Store parsisiųstos programos automatiškai įsidiegs visuose Chrome naršyklę naudojančiuose įrenginiuose.

Visais atvejais, vartotojai tiesiog prisijungdavo ir dirbdavo be jokių mokymų ar pagalbos. Integruotas 3G ryšys idealiai išbaigia Chromebook kompiuterius mobiliems darbuotojams.

Viršila Nicholas Psaki, JAV armijos žvalgyba

Kasdieniams darbams, nuostabiems dalykams

Chrome Web Store siūlo tūkstančius verslo programų. Dar daugiau programų pasiekiamos internete. Su šiuolaikine Chrome naršykle galite praktiškai bet ką. Chrome plėtiniai leidžia dirbti net ir neprisijungus prie interneto.

Klientams patinka mūsų Chromebox kioskai – jie įsijungia momentiškai, stulbinančiai greitai apdoroja interneto programas ir praktiškai niekada neužlūžta. Mūsų platinimo partneriai irgi patenkinti, nes įrenginiai kelis kartus pigesni už alternatyvas. O mes, sklandų darbą užtikrinanti techninė komanda, žavimės, kaip Chromebox veikia.

George Garcia, IT Direktorius, Polaroid Fotobar
Chromebook saugumas ir antivirusinė

Jokių rūpesčių

Visi Chromebook, Chromebox ir Chromebase kompiuteriai automatiškai atsinaujina, turi integruotas antivirusines programas ir visą eilę unikalių saugumo technologijų. Chromebook patikimai ir saugiai veiks be jokių rutininių darbų ar papildomų programų. Kompiuteris darbui užsikrauna per 10 s., o dėka automatinių naujinimų jo darbas nuolat tobulėja ir greitėja.

Pasitaikė, kad Chromebook kompiuteriai buvo suvažinėti ar pavogti. Darbuotojai iš pradžių panikavo, bet tada suprato, kad visi jų duomenys tebėra saugūs debesyje, o ne kompiuteryje. Naudojant Chromebook, aparatinė įranga yra momentiškai keičiama, o duomenų saugumo rūpesčiai sumažėja iki minimumo. IT skyriui tai labai patogu.

Randy First, IT direktorius, Logitech