Skaityti senus ir rašyti naujus Gmail laiškus naršyklėje galima ir be interneto. Tam skirta Chrome programa Gmail Offline.

Ji veikia panašiai, kaip ir visose kitose operacinėse sistemose esanti standartinė el. pašto programa. El. laiškai parsiunčiami į kompiuterį, todėl jų peržiūrai nereikia interneto ryšio. Mūsų naujai parašyti laiškai išsaugomi programoje ir bus išsiųsti iš karto, kai kompiuteris prisijungs prie interneto.

Vartotojo sąsaja ir galimybės labai panašios į planšetėms skirtos Gmail el. pašto programėlės. Visos kasdienės Gmail funkcijos yra: paieška, etiketės, žvaigždutės ir t.t. Kaip ir visos kompiuteryje veikiančios IMAP programos, Gmail Offline taip pat leidžia vienoje programoje pasijungti visas savo Gmail el. pašto dėžutes.

Gmail Offline ekranas

Visgi nuolatiniam darbui pagrindinė Gmail aplinka internete yra kur kas patogesnė. Gmail Offline trūksta filtrų valdymo, integracijų su Drive bei kalendoriumi. Taip pat, į kompiuterį parsiunčiami tik paskutinių 30 dienų laiškai. Todėl ji neskirta visiškai pakeisti kasdienio darbo el. pašto programas kaip Gmail internete ar Outlook.

Aš savo kompiuteryje turiu internetą praktiškai visada. Kelionių metu atrašinėju minimaliai, tuomet patogiau naudotis Gmail telefone. Jei visgi tektų keletą valandų dirbti lėktuve, Gmail Offline suderina planšetės mobilumą ir kompiuterio patogumą viename Chromebook`e.

Įsidiekit į savo Chrome naršyklę kaip planą B, gal kada pravers: Gmail Offline.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *