Google Chrome naršyklė

Chrome vartotojams

Tai greita, paprasta ir saugi interneto naršyklė šiuolaikinių svetainių naršymui ir programų naudojimui kompiuteryje, planšetėje ir telefone.

Susipažinti plačiau

Prieš kelerius metus naršyklė buvo tik įrankis naršyti interneto svetaines. Dabar tai visų mūsų darbo įrankių pagrindas. Kaip kompanija, mes judame debesų kompiuterijos link. Perėjimas prie Chrome yra žingsnis ta kryptimi.

Patrick Della Peruta, Darbo vietų technologijų direktorė, Kaplan, Inc.
Google Chrome naršyklė įmonėms

Chrome administratoriams

Chrome yra saugiausia centralizuotai administruojama naršyklė įmonėms. Automatiniai atnaujinimai, naršomų puslapių tikrinimas, skirtingų skirtukų izoliavimas atskiruose procesuose ir kt. garantuoja Jūsų vartotojų saugumą ir patikimą darbą. Nuolat gerinamas JavaScript sprendimo greitis ir diegiamos naujausios technologijos leidžia dirbti su sudėtingomis interneto programomis iš bet kurio įrenginio, o duomenys tarp jų visų automatiškai sinchronizuojami.

Centralizuota kontrolė

Chrome for Work suteikia įrenginio, darbuotojo, grupės ir visos įmonės lygmens konfigūracijos rinkinius, kad sukonfigūruotumėte visos įmonės darbuotojų interneto aplinką pagal savo verslo poreikius. Galite kontroliuoti programos naujinimų politiką, valdyti vartotojams pasiekiamus ar pagal nutylėjimą įdiegiamus Chrome plėtinius, valdyti konkrečių svetainių atvaizdavimo metodą ir t.t.

Debesų kompiuterija pagrįsta įrenginių ir vartotojų valdymo konsolė veikia kartu su Google Apps. Sužinokite daugiau apie Google Apps for Work.

Pažangus mobilumas

Darbe jau naudojamės keliais kompiuteriais ir telefonu. Su Chrome, visa vartotojo naršyklės aplinka, įskaitant aplikacijas, sinchronizuojasi tarp visų jo įrenginių.

Chrome plėtiniai turi operacinės sistemos lygiu diegiamų programų galimybes, tačiau jie yra mobilesni ir geriau suderinami su skirtingomis operacinėmis sistemomis. Populiariausios verslo sistemos jau turi naršyklėms skirtą klientinę programinę įrangą. Taip pat siūlome individualių Chrome plėtinių kūrimą darbui su specifinėmis verslo sistemomis.

Mes tikime interneto technologijų ateitimi. Naudodamiesi Chrome for Work, visiems darbuotojams suteikiame saugią prieigą prie interneto ir savo vidinių sistemų. Iš administratoriaus perspektyvos, Chrome for Work yra išskirtinai lengvai konfigūruojama didelėse įmonėse.

Erich Sixt, Generalinis direktorius, Sixt SE