Google Keep

Google Keep yra užrašų kortelių ir priminimų programėlė, išsiskirianti ypatingai glaudžia integracija su Google paslaugomis: Calendar, Inbox, Now ir kt. Nuo šio mėnesio ji integruota ir į Google Docs teksto redaktorių bei tapo G Suite programų paketo įmonėms dalimi.

Kaip nemokama paslauga Google Keep veikia nuo 2013 metų. Jau didelė mūsų klientų dalis ją naudoja dėl išskirtinio patogumo:

  • Google Keep priminimai rodomi Inbox by Gmail, Google Calendar ir Google Now programėlėse tiek telefone, tiek naršyklėje be jokių papildomų nustatymų;
  • Google Keep nemokamai veikia visiems Google vartotojams, todėl su kolegomis galime dalintis užduočių sąrašais ir jiems nereikės niekur registruotis;
  • Neribota vieta ir integracijos su Chrome naršykle bei Inbox el. pašto programėle leidžia vieno mygtuko paspaudimu išsaugoti į Google Keep viską, kas tik gali būti naudinga ateityje;
  • Teksto nuotraukose atpažinimas ir Google lygio paieška reiškia, kad tame nestruktūrizuotame archyve rasime tai, ko prireikė: citatą iš knygos, pirkimo kvitą ar juokingos reklamos nuotrauką.

Google Keep programėlė

Google Keep, bent jau man asmeniškai, yra patogiausias būdas sudaryti publikacijos planą, kaupti citatas ir iliustracijas. Kai reikdavo tai panaudoti, tekdavo viską kopijuoti iš vieno lango į kitą. Tad užrašų ir sąrašų atveju tai vis dar buvo atskira programa, o ne bendro biuro programų paketo dalis.

Per ateinančią savaitę visi G Suite klientai pradės matyti savo Google Keep užrašus Google Docs teksto rengyklės dešinėje lango pusėje (įjungti per Įrankių meniu). Sąrašus, nuotraukas ir t.t. galima lengvai įtempti į koreguojamą dokumentą. Tad nuo šiol Google Keep tapo dar patogesnė pirminės medžiagos kaupimui ruošiantis didesniam Google Docs dokumentui.

Google Docs ir Keep

Šį mėnesį Google Keep buvo įtraukta į G Suite paslaugų teikimo sutartį ir Google Admin valdymo pultą kaip pagrindinio programų paketo dalis. Tai reiškia, kad šios programos pasiekiamumui ir duomenų saugumui dabar galioja G Suite paketo garantijos. Taip pat Google ir Virtuali erdvė įsipareigojame spręsti su šia programa kylančias problemas ir teikti pagalbą G Suite paslaugų sąlygomis.