Google Hangouts

Nuo šios savaitės į Hangouts pokalbius galite pakviesti tikrai visus. Pašnekovui tereikia žinoti pokalbių kambario nuorodą ir įvesti savo vardą arba slapyvardį.

Kartais mes nežinome, kas dalyvaus susitikime. Pavyzdžiui, kai kliento projektų vadovui pristatau planą ar ataskaitą, jis pasikviečia savo IT specialistus. Iki pat susitikimo nežinau nei dalyvių vardų, nei apskritai kiek žmonių ateis.

Tokioms situacijoms praeitais metais atsirado Hangouts vaizdo pokalbių kambarių nuorodos. Tereikia įjungti atvirą prieigą visiems, kas turi nuorodą, ir išsiųsti tą nuorodą kitam projektų vadovui. Jis visiems savo komandos nariams ją persiunčia ir jie gali prisijungti be asmeninio pakvietimo.

Toks pakvietimas yra atviras ir iki pat pokalbio pradžios išlaiko pakviestojo anonimiškumą. Tačiau, kad su gauta nuoroda vartotojas prisijungtų prie pokalbio, jis turėdavo prisijungti su savo Google vartotoju. Tinka tiek Google Apps vartotojas, tiek asmeninis Gmail vartotojas, tiek nemokamas išorinis Google vartotojas be Gmail paskyros (mažai populiarus, naudojasi tik verslo vartotojai, nenaudojantys jokių Google paslaugų).

Hangouts pokalbiai be vartotojo

Nuo šiol apskritai nebebūtina prisijungti su jokiu vartotoju. Jei norite išlaikyti savo anonimiškumą arba neturite jokio Google vartotojo, pakanka įvesti tik savo vardą. Dabar prie Hangouts pokalbio gali paprastai prisijungti tikrai visi, kurie gavo nuorodą.

Pokalbio savininkas mato, kokiu vardu prisijungė nauji vartotojai ir ką fiksuoja jų vaizdo kamera. Jei kyla įtarimų, kad prisijungė nekviestas žmogus, jį visada galima pašalinti iš pokalbio.

Standartiškai visi Hangouts pokalbiai yra privatūs tik konkretiems pakviestiems Google vartotojams. Įjungti atvirą prieigą su nuoroda galima pokalbio lango viršuje dešinėje paspaudus ant pokalbio pavadinimo, atsidariusiame lange paspaudus Keisti ir pasirinktus Visi, turintys nuorodą.