Vault Hangouts susirašinėjimo archyvas

Google Apps Vault, iki šiol archyvavęs tik Gmail laiškus ir Google Drive dokumentus, jau archyvuoja ir Hangouts žinutes.

Ir iki šiol Google Apps administratorius galėjo nustatyti, ar saugoti Hangouts žinučių istoriją. Bet kiekvienas vartotojas individualiai galėjo šį nustatymą pasikeisti. Dabar administratorius gali uždrausti vartotojui keisti istorijos kaupimo nustatymus.

Kol kas susirašinėjimai Hangouts vaizdo pokalbių metu ir Google Docs komentaruose nėra archyvuojami. Todėl administratoriui įvedus reikalavimą viską archyvuoti į Vault, susirašinėjimo funkcija šiais atvejais taps neaktyvi. Taip pat vartotojai su skirtingais Vault nustatymais (kai vienam privaloma viską archyvuoti, o kitam draudžiama archyvuoti) nebegalės susirašinėti, nes tai pažeistų kurios nors įmonės Vault politiką.

Jei susirašinėjimo istorijos saugojimas svarbus jūsų įmonei arba norite uždrausti darbuotojams kaupti susirašinėjimo istoriją, pasikonsultuokite su savo Google Apps administratoriumi, kaip įvesti naują reikalavimą netrukdant kolektyvui bendrauti tarpusavyje ir su partneriais.