Gmail neperskaityti laiskai ikona

Gmail Labs funkcija naršyklės skirtuko ikonoje rodo, kiek dėžutėje yra neskaitytų laiškų.

Gmail yra populiariausias mano kasdienis darbo įrankis. Ką bedirbčiau, fone turiu net 3 Gmail skirtukus su skirtingais el. pašto adresais.

Kai vienu metu atsidarau daug naršyklės skirtukų, matau tik 3 vienodas Gmail ikonas. Gautų laiškų skaičiaus pavadinime nematau, todėl kartą valandoje praspragsiu visus Gmail skirtukus ir patikrinu, ar nėra naujų laiškų.

Gmail neperskaityti laiskai ikonaNors tai kas valandą trunka vos keliasdešimt sekundžių, kasdien taip bent 4 minutes blaškausi po skirtingus langus. Per metus susidaro 16 valandų. Tai juk 2 pilnos darbo dienos, sugaištos pelės spragsėjimui.

Nespragsėkim. Neperskaitytų laiškų skaičių Gmail gali rodyti pačioje naršyklės skirtuko ikonoje.

Iliustracijoje dešinėje matote pirmąjį Gmail skirtuką su standartine ikona. Kiti du skirtukai ant ikonos rodo, kiek toje el. pašto dėžutėje yra neperskaitytų laiškų. Tam tereikia įjungti Gmail Labs funkciją Neskaityto pranešimo piktograma.

Įjunkite neskaitytų laiškų skaičių piktogramoje

Pagrindiniame Gmail lange paspauskite (krumpliaračio ikoną) ir eikite į Nustatymai. Atsidariusiame lange, viršutiniame meniu, pasirinkite Labs.

Gmail Nustatymai Labs

Susiraskite funkciją Neskaityto pranešimo piktograma (angl. Unread message icon) ir ją įjunkite (Įgalinti, angl. Enable).

Gmail Labs Neskaityto pranesimo piktograma

Puslapio apačioje paspauskite Įrašyti pakeitimus (angl. Save Changes). Dabar langas persikraus ir skirtuko ikonoje atsiras skaičius. Tai – dar neperskaityti laiškai jūsų el. pašto dėžutės kataloge Gautieji (angl. Inbox).

Kai gausite naują laišką, tai pastebėsite būdami bet kuriame naršyklės skirtuke.