Gmail el. paštas verslui

Gmail verslui

Elektroninis paštas

Populiariausias pasaulyje ir Lietuvoje el. paštas Gmail verslui suteikia praplėstą funkcionalumą, daugiau resursų ir didesnes garantijas.

Visi darbuotojai gauna asmenines el. pašto dėžutes, kurių adreso galūnėje yra Jūsų domenas. Galima susikurti ir bendras dėžutes (pvz.: info@jūsųįmonė.lt), darbuotojų grupes (pvz.: vilnius@jūsųįmonė.lt) ir t.t.

Ypatingai daug vietos laiškams ir dokumentams. Papildomai galima užsisakyti neribotos vietos planą. Visi duomenys patikimai saugomi ir garantuojamas 99.9% paslaugos pasiekiamumas (SLA).

Google Workspace Sync for Microsoft Outlook programa verslo klientams suteikia daugumą Gmail, Calendar ir Contacts funkcijų MS Outlook programoje. Visoms kitoms programoms galite susikonfigūruoti el. paštą per IMAP, POP3 ir SMTP serverius.

Gmail yra daugiausiai el. laiškų apdorojanti platforma pasaulyje. Apsaugos mechanizmams tai leidžia greitai mokytis ir operatyviai reaguoti į naujus pavojus. Jums tai reiškia kur kas geresnę apsaugą nuo brukalų ir virusų.

Kuo skiriasi nuo nemokamo Gmail?

El. pašto adresas su Jūsų domeno galūne, dvigubai daugiau vietos, nėra reklamų, 99.9% pasiekiamumo garantija, Google Workspace Sync for Microsoft Outlook, vartotojų duomenys priklauso įmonei ir kt.

Ar Google skaito mano laiškus?

Ne. Laiškus gali matyti tik pats vartotojas ir Jūsų įmonės administratorius. Verslo klientams Gmail nerodo jokių reklamų ir laiškų neskenuoja.

Ar veiks su mūsų hostingu?

Google Workspace neįtakoja kitų sistemų veikimo. Visi gali persikelti savo įmonės el. paštą ir visus senus el. laiškus į Gmail be el. pašto sutrikimų. Jūsų svetainė, užsakymų sistema ir t.t. gali ir toliau veikti senuosiuose serveriuose.

Google Drive duomenų saugykla internete

Google Meet ir Chat

Žinutės, skambučiai ir vaizdo pokalbiai

Integruotos į visas kitas Google Workspace programas, Meet ir Chat leidžia patogiai bendrauti žinutėmis, balsu ir vaizdu su kolegomis.

Nemokamai organizuokite video konferencijas 15-ai kolegų ar partnerių. Visi mato HD vaizdą, gali dalintis savo ekrano vaizdu, susirašinėti ir t.t.

Pokalbio metu galite dalintis savo kompiuterio vaizdu, perduoti arba perimti kompiuterio kontrolę ir t.t. Suteikiamos visos funkcijos, kad su kolegomis dirbtumėte lyg vienu kompiuteriu net tuomet, kai jie išvykę.

Meet veikia kompiuteryje, naršyklėje, planšetėje ir telefone. Visuose savo įrenginiuose matysite tą pačią nenutrūkstamą susirašinėjimų ir skambučių istoriją ir dalyvausite tame pačiame pokalbyje.

Ar galima prisijungti be registracijos?

Taip. Standartiškai Hangouts pokalbis įleidžia tik Jūsų darbuotojus, bet galite leisti prisijungti ir be registracijos. Pokalbio administratorius gali kontroliuoti ir išmesti nepageidaujamus asmenis.

Ar galimos didelės konferencijos?

Su Hangouts On Air galite organizuoti viešą transliaciją neribotam kiekiui žiūrovų, kurie galės tik stebėti. Pilnavertiškai dalyvauti diskusijoje gali tik 15 žmonių.

Ar pokalbiai saugūs?

Taip, standartiškai visi pokalbiai yra privatūs. Visas jų turinys yra šifruotas ir negali būti nuskaitytas interneto paslaugų teikėjų ar kitų reguliuotojų.

Google Calendar darbo kalendoriai

Google Calendar

Darbo kalendoriai internete

Google Workspace darbo kalendoriai leidžia lengvai planuotis dienotvarkę bei renginius ir saugiai dalintis šia informacija su tais, kam aktualu.

Su savo kalendoriais galite dirbti iš bet kur. Kolegoms galite suteikti teisę matyti Jūsų kalendorius ar juos koreguoti, renginių kalendorius galite publikuoti viešai svetainėje.

Automatinius priminimus apie savo susitikimus ir renginius galite gauti el. paštu, telefono pranešimais ar nemokamomis SMS žinutėmis. Kur bebūtumėte ir kokiu aparatu besinaudotumėte, priminimas Jus pasieks.

Savo susitikimui galite rezervuoti bendrą posėdžių kambarį, automobilį ir t.t. Planuodami savo susitikimus Jūsų kolegos matys bendrų įmonės resursų užimtumą ir galės susiderinti visiems tinkančius laikus.

Ar veikia su MS Outlook?

Taip, kalendoriai gali būti automatiškai sinchronizuojami tiek su Microsoft Outlook, tiek su Lotus Notes programomis. Kitoms programoms galimas tik skaitymas iCal formatu.

Ar galima perkelti duomenis?

Taip, galite tiek importuoti duomenis iš bet kurios kitos programos, tiek juos eksportuoti visais populiariausiais formatais.

Google Drive duomenų saugykla internete

Google Drive

Duomenų saugykla internete

Google Drive for Work leidžia lengviau ir greičiau dirbti su dokumentais kartu tiek su kolegomis, tiek su partneriais.

Kiekvienas vartotojas turi 30GB vietos serveryje. Su planu Unlimited, vieta neribojama. Visi failai automatiškai kopijuojami į serverių debesį, kuriame garantuojamas 99.9% jų pasiekiamumas (SLA).

Google Drive turi kelis tūkstančius integruotų programų, kurios leidžia koreguoti bet kokio formato failus. Dokumentus, prezentacijas, video failus ir t.t. galite koreguoti tiesiai savo naršyklėje ar telefone.

Visi failai yra automatiškai versijuojami. Jei kolega pakeis Jums reikalingą dokumento dalį, visuomet galėsite ją susirasti ir atstatyti.

Google Docs teksto rengyklė

Google Docs

Teksto ir dokumentų redaktorius

Google Sheets skaičiuoklė

Google Sheets

Spreadsheet tipo skaičiuoklė

Google Slides prezentacijos

Google Slides

Prezentacijų skaidrių rengyklė

Google Forms apklausų formos

Google Docs

Apklausų formos ir ataskaitos

Google Fusion Tables duomenų lentelės

Fusion Tables

Dinaminių duomenų suvestinės

Google Workspace Script programos

Apps Script

Darbų automatizavimo komandos

Ar veikia be interneto?

Taip. Įsiinstaliavę Drive programėlę failus galėsite atsidaryti ir neturėdami interneto ryšio. Kai vėl prisijungsite prie interneto, Jūsų pakeitimai bus nusiųsti į serverius.

Ar nebereikės biuro programų?

Daugumą DOCX, XLSX ir PPTX dokumentų pakeitimų galėsite atlikti tiesiai naršyklėje. Daugumai klientų kitos biuro programos kaip Microsoft Office tampa nebereikalingos.

Koks Drive programų funkcionalumas?

Google Drive programos turi praktiškai visas tas pačias funkcijas kaip ir paprastos biuro programos. Jos turi kur kas daugiau funkcijų duomenų iš interneto rinkimui ir apdorojimui.

Google Sites intraneto puslapių portalas

Google Sites

Intraneto portalai ir svetainės

Google Sites leidžia susikurti savo įmonės intraneto portalą, kuriame visi darbuotojai ras susistemintą informaciją ir galės ją tobulinti.

Svetainių kūrimui nereikia jokių programavimo žinių. Kiekvienas darbuotojas sugebės kurti ir koreguoti puslapius naudodamasis šimtais paruoštų šablonų.

Jūsų svetainėms suteikiama 10GB vietos + po 500MB su kiekvienu vartotoju. Duomenų srautas ir svetainių kiekis neriboti. Svetainės gali būti privačios tik Jūsų darbuotojams arba net viešos su Jūsų domenu (pvz.: www.manosvetainė.lt).

Google Sites galimybės gali būti išplėstos naudojantis šimtais jau sukurtų integracijų ir Jūsų pačių suprogramuotais Google Scripts (HTML ir JavaScript sintaksė, praplėsta Google Drive ir kitais API).

Ar galiu susikurti interneto svetainę?

Taip, galite susikurti šablonišką įmonės interneto svetainę ir nustatyti jai pagrindinį savo domeno adresą (pvz.: www.link.lt). Unikalaus dizaino svetainėms reiktų rinktis kita programą.

Ar galiu talpinti jau suprogramuotą svetainę?

Ne, Google Sites leidžia talpinti tik su ja pačia kurtas svetaines. Kitomis programomis sukurtų svetainių talpinimui skirti Google App Engine ir Google Compute Cloud. Susisiekite, papasakosime plačiau.

Google Workspace Marketplace

Programų parduotuvė

Kitų kūrėjų programos

Google Workspace paketas suteikia daugiau kaip 60 programų iš Google. Dar keli tūkstančiai integruojamų programų yra siūlomos Google Workspace Marketplace parduotuvėje.

Išanalizavę, kaip kliento darbuotojai dirba ir kokiomis programomis naudojasi, dažniausiai randame sprendimą, kaip visa tai galima efektyviai atlikti naudojantis vien Google Workspace programomis – greičiau, patogiau ir pigiau.

Google Workspace programos

Mobile Device Management (MDM)

Device Management

Darbuotojų mobilių įrenginių kontrolė (MDM)

Google Groups verslui

Google Groups

Diskusijų grupės ir bendros el. pašto dėžutės

Google Voice tarptautiniai skambučiai

Google Voice

Tarptautiniai skambučiai į telefonus iš naršyklės

Google+ įmonėms

Google+

Privatus socialinis tinklas Jūsų įmonės darbuotojams

Youtube kanalas verslui

Youtube

Nuosavas video kanalas Jūsų verslui

Google Places for Business skelbimai žemėlapyje

Google Places

Jūsų verslo skelbimas Google žemėlapyje