Elektroninis paštas telefone

Atlikite darbus greičiau

Visos Google Workspace verslui funkcijos kuriamos taip, kad kasdienes užduotis atliktumėte greičiau – pradedant susirašinėjimu el. paštu per Gmail ir baigiant sąskaitos klientui išrašymu naudojant Google Drive.
Šimtai milijonų žmonių visame pasaulyje jau naudojasi nemokamais Gmail, Google Drive ir Google Calendar. Gmail yra pats populiariasias asmeninis el. paštas visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. Su Google Workspace Jūsų darbuotojai galės dirbti iš karto, be ilgų mokymų ir klausimų.
Visos pagrindinės Google Workspace programos turi lietuvių kalbą. Net mažiau patyrusiems ar jokios užsienio kalbos nemokantiems darbuotojams tai leis efektyviai naudotis IT įrankiais.
Google kuria pažangiausias paieškos technologijas pasaulyje. Paieška įdiegta į visas Google Workspace programas. Naudodamiesi paieška reikalingą el. laišką, dokumentą, renginį ar kontaktą rasite kur kas greičiau, nei naršydami po katalogus.
Perkėlę savo el. paštą į Google Workspace dirbame greičiau ir efektyviau, todėl galime skirti daugiau laiko tam, ką darome geriausiai – kelti keleivių skrydžio kokybę. Google Workspace geriau nei bet kuris kitas paslaugų teikėjas atitinka mūsų duomenų saugojimo ir bendravimo poreikius. Programų paketas yra nuolat tobulinamas ir automatiškai atsinaujina. Su Google Workspace visuomet esame technologiškai priešakyje tuo net nesirūpindami.
Ravi Simhambhatla, IT direktorius, Virgin America

Duomenų saugykla internete

Dirbkite iš bet kur

Su Google Workspace, Jums dirbant visi duomenys automatiškai išsaugomi serveriuose ir sinchronizuojami visuose Jūsų kompiuteriuose, telefonuose, planšetėse ir t.t.
Kol dirbate, Jūsų duomenys yra automatiškai išsaugomi ir siunčiami į serverius. Jei sugestų kompiuteris, įsijungę bet kurį kitą savo įrenginį rasite kelių sekundžių senumo nebaigtą dokumentą ar e. laišką.
Kad išsiųstumėte el. laišką, pakoreguotumėte dokumentą, sudalyvautumėte vaizdo konferencijoje ir t.t. Jums tereikia naršyklės ir interneto. Tam tinka bet koks kompiuteris, planšetė ar išmanusis telefonas.
Gmail, Drive ir Calendar turi programėles visiems populiariausiems išmaniesiems telefonams (Android, iPhone ir Windows Phone). Android telefonai turi visas Google Workspace funkcijas, įskaitant ir Meet vaizdo pokalbius bei nuotolinį duomenų iš pamesto telefono ištrynimą.
Los Andželas – antras didžiausias JAV miestas. Dauguma iš mūsų 30 tūkst. miesto savivaldybės įmonių darbuotojų atlieka įvairiausias funkcijas visame mieste, nuo gatvės patrulių iki bibliotekininkų. Norėjome jiems suteikti modernius įrankius, kurie padėtų atlikti darbą. Su Google Workspace jie gali pasiekti reikalingus duomenis ir dirbti iš bet kur. Žinutės, vaizdo pokalbiai, galimybė koreguoti dokumentus vienu metu leidžia skirtingų skyrių darbuotojams bendradarbiauti daug efektyviau. Galiausiai, Google Workspace suteikė jiems 30 kartų daugiau vietos serveryje, nei senoji el. pašto sistema, o išlaidos sumažėjo.
Randi Levin, IT skyriaus generalinis direktorius, Los Andželo savivaldybė

Dokumentų valdymo sistema

Dirbkite kartu efektyviau

Google Workspace suteikia įrankius lengviau ir greičiau dirbti per atstumą tiek su kolegomis, tiek su partneriais.
Google Docs, Google Spreadsheets, Google Presentations ir Google Sites leidžia visiems lengvai koreguoti tą patį dokumentą vienu metu. Galite kurti dokumentus tiesiai savo naršyklėje.
Google Chat žinutės ir Google Meet vaizdo pokalbiai leidžia bendrauti ir dirbti su kolegomis bei partneriais lyg būtumėte tame pačiame biure. Galite dalintis savo ekrano vaizdą, perduoti ar perimti kompiuterio kontrolę ir t.t. – viskas, ką galėtumėte daryti būdami fiziškai kartu prie vieno kompiuterio.
Jau daugiau kaip 5 mln. įmonių naudojasi Google Workspace. Su jomis galite žymiai patogiau dalintis dokumentais, planuoti susitikimus ir t.t. Tikriausiai dalis Jūsų partnerių jau naudojasi Google Workspace, prisijunkite prie jų ir dirbkite kartu efektyviau.
Google Workspace panaikina geografinius barjerus ir padeda inovuoti greičiau pritaikant globalias idėjas lokaliai. Google Workspace suteikia paprastus įrankius, tačiau jų funkcionalumas unikalus. Jie padeda darbuotojams bendrauti efektyviai ir išnaudoti jų talentus įmonės veikloje išvengiant sudėtingų IT procesų. Perėjimas prie Google Workspace nėra tik IT sprendimas. Tai visos įmonės darbo kultūros pasikeitimas.
Mike Heim, IT Direktorius, Whirlpool Corporation

IT įrangos priežiūra

IT be rūpesčių

Google Workspace programas nuomojatės kaip paslaugą. Jos pajungiamos per kelias darbo valandas. Pradėkite naudotis vardenis@jūsųįmonė.lt Gmail dėžute jau šiandien.
Visos Google Workspace programos atsinaujina automatiškai. Kiekvieną savaitę jose atsiranda naujų inovatyvių funkcijų. Viskas tiesiog veikia ir tobulėja, be jokių techninių rūpesčių.
Kad galėtumėte naudotis visomis Google Workspace funkcijomis, tereikia naršyklės ir interneto. Net jei neturite interneto ryšio, su dauguma programų vis tiek galite dirbti. Jų duomenys bus išsaugoti serveriuose iš karto, kai vėl prisijungsite prie interneto.
Visokeriopa pagalba lietuvių kalba teikiama el. paštu ir telefonu darbo valandomis Lietuvos laiku. Skubi techninė pagalba anglų kalba teikiama visą parą be išeiginių. Kas benutiktų, mes Jums padėsime.
Perėjome prie Google Workspace, nes norėjome, kad 300 tūkst. žmonių, dirbančių mūsų vyriausybės ministerijose, bendrautų efektyviau. Nors Kurdistano vyriausybė stato savo duomenų centrą, naudotis Google Workspace apsimoka labiau nei turėti savo el. pašto serverius su Microsoft Exchange. Sistemų administratorių algos sudarytų didžiausią išlaidų dalį. Dabar visos vyriausybės Google Workspace vartotojus konfigūruoja, aptarnauja ir moko vos 5 mūsų IT departamento darbuotojai (1 administratorius 60 tūkst. vartotojų). Jiems nereikia rūpintis aparatine įranga, sistemų konfigūravimu ir t.t. Tai leidžia susitelkti į procesų logiką ir sutaupyti.
Hiwa Afandi, IT departamento vadovas, Kurdistano vyriausybė

Saugus el. paštas ir duomenų saugykla

Saugūs duomenys

Google Workspace verslui naudoja unikalią pasaulinę debesų kompiuterijos infrastruktūrą. Tai suteikia aukščiausio lygio saugumą ir patikimumą, ženkliai lenkiantį vietinių teikėjų galimybes apsaugoti Jūsų duomenis.
Kai darbuotojai įkelia duomenis į Google Workspace verslui serverius, jie priklauso Jūsų įmonei, o ne darbuotojui. Google Jūsų įmonės duomenų neskenuoja ir jokiais būdais su niekuo nesidalina. Technologiškai nei Google darbuotojai, nei vietiniai platintojai negali pasiekti vartotojo duomenų, jei jis nesuteikė slaptažodžio. Visišką duomenų kontrolę turi tik Jūsų įmonės administratorius.
Specialiai Google programoms sukurta įslaptinta aparatinė bei programinė įranga ir fizinė duomenų centrų apsauga suteikia išskirtinę duomenų apsaugą. Pasaulinė infrastruktūra leidžia garantuoti 99.9% paslaugos pasiekiamumą (SLA) be jokių planinių profilaktikų.
Google Workspace verslui suteikia dviejų žingsnių vartotojų autorizavimo funkciją, o visi tarp vartotojo ir serverių keliaujantys duomenys yra šifruoti. Tai stipriai sumažina duomenų nutekėjimo riziką net tuomet, kai kas nors įsilaužia į darbuotojų kompiuteris ar pavagia jų slaptažodžius.
Google įdarbina geriausius pasaulyje IT saugumo specialistus, kurie laikomi pagrindiniais šių dienų interneto saugumo metodologijų ir praktikų kūrėjais. Jų kasdienis darbas – kurti naujas technologijas Google infrastruktūros saugumo didinimui. Visi duomenų centrai yra audituoti pagal SSAE 16 / ISAE 3402 Type II SOC 2 reikalavimus ir sertifikuoti pagal ISO 27001 standartą. Tai reiškia, kad paslaugos jau yra pakankamai saugios JAV vyriausybinių organizacijų ir karinių struktūrų duomenų laikymui.
Renkantis platformą efektyviam JAV karinio jūrų laivyno bendravimui teikiant humanitarinę pagalbą katastrofų vietose, mūsų specialistai kartu su Google darbuotojais detaliai išanalizavo Google Workspace saugumą, patikimumą ir lankstumą. Šiose srityse Google Workspace užtikrintai laimi. Pirmą kartą Google Workspace išbandėme po Haičio žemės drebėjimo. Gmail, žinutės ir Google Drive leido po visą pasaulį išsibarsčiusiai komandai efektyviai dirbti kartu ir greitai sureaguoti. Net tie, kurie Google Workspace matė pirmą kartą, greitai perprato visas programas ir jau nuo pirmo prisijungimo įsitraukė į komandos darbą. Su Google Workspace tapome daug greitesni, o išlaidos sumažėjo kelis kartus.
Kapitonas Douglas C. Wied, JAV karinis jūrų laivynas